Legitymacja ISIC i PTSM w jednym dokumencie

ISIC-PTSM to legitymacja partnerska przygotowana wspólnie z Polskim Towarzystwem Schronisk Młodzieżowych. Korzystasz ze zniżek łączącą korzyści z posiadania legitymacji studenckiej ISIC i legitymacji Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych

Z legitymacją ISIC-PTSM otrzymujesz rabaty w wielu miejscach na całym świecie i w Polsce. Dzięki ISIC-PTSM oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych.

W wielu krajach posiadacze ISIC-PTSM otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje legitymację ISIC-PTSM jak lokalną legitymację studencką.

ISIC-PTSM przysługuje studentom studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12 roku życia.

ISIC-PTSM poświadcza przynależność do Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych oraz Hostelling International zapewnia:

  • możliwość skorzystania z noclegów w schroniskach młodzieżowych w 78 państwach świata;
  • do 25% zniżki noclegowej w wielu schroniskach młodzieżowych w Polsce;
  • możliwość skorzystania ze zniżek przy rezerwacji online oraz stacjonarnie w schroniskach.

Rodzaje legitymacji ISIC PTSM

I. LEGITYMACJA ISIC PTSM BEZ UBEZPIECZENIA
Już za 39 zł możesz kupić kartę ISIC PTSM, dzięki której zaoszczędzisz w wielu miejscach w kraju i zagranicą.

II. LEGITYMACJA ISIC PTSM Z UBEZPIECZENIEM
Jeśli chcesz, masz możliwość kupienia ISIC PTSM z pakietem ubezpieczeniowym. Każda osoba, która kupi ISIC PTSM z ubezpieczeniem korzysta ze wszystkich przywilejów wynikających z posiadania karty ISIC, otrzymuje 25% zniżkę na noclegi w schroniskach młodzieżowych w 78 państwach świata, a dodatkowo jest objęta ochroną ubezpieczeniową. Sam zdecyduj jaki pakiet potrzebujesz. Ubezpieczenie w ramach ISIC PTSM gwarantuje Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ISIC PTSM z ubezpieczeniem w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (20 000 zł) oraz kosztów leczenia (50 000 EUR) zagranicą. Ubezpieczenie nie obowiązuje na terenie USA, Kanady Australii i Japonii – cena karty 115 zł.

Wybierając ten wariant ubezpieczenia masz możliwość za dodatkową opłatą nabyć także ubezpieczenie:

  • w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (dopłata 35 zł do ceny karty)
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej z rozszerzeniem na ubezpieczenie podczas uprawiania sportów ekstremalnych oraz OC w życiu prywatnym oraz OC podczas uprawiania sportów ekstremalnych w Polsce (dopłata 40 zł do ceny karty)
  • ubezpieczenie podczas uprawiania sportów ekstremalnych oraz OC w życiu prywatnym z rozszerzeniem OC podczas uprawiania sportów ekstremalnych na świecie (bez Rzeczypospolitej Polskiej), (dopłata 72 zł do ceny karty)
  • OC podczas praktyk i staży (dopłata 30 zł do ceny karty)
  • na terenie USA, Kanady, Australii i Japonii – Suma ubezpieczenia KL 50 000 EUR (dopłata 170 zł do ceny karty)
  • ubezpieczenie bagażu oraz sprzętu sportowego (dopłata 20 zł do ceny karty)
  • choroby tropikalne (dopłata 30 zł do ceny karty)

Legitymacja ISIC-PTSM jest ważna 12 miesięcy od momentu wystawienia

Legitymację ISIC-PTSM można nabyć w Biurze Zarządu Głównego PTSM /pok. 709 VII piętro/
ul. Mokotowska 14, 00-561 Warszawa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 14.00.